Archiv pro měsíc: Leden 2012

Nákup automobilu Seat v autobazaru

Pokud máte v plánu koupi automobilu, měli byste zvážit využití služeb některého autobazaru. Volba dobrého a renomovaného prodejce ojetých vozů je ovšem obtížná a je třeba ji dobře zvážit. Totéž platí o značce automobilu, která je přinejmenším stejně důležitá.

Rubriky: Užitečné rady | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nákup automobilu Seat v autobazaru

Přehled italských sekvenčních systémů Tartarini, BRC a Lovato

Sekvenční systém Tartarini je poslední generací vstřikovacích lpg systémů a je použitelný ve vozidlech s vícebodovým sekvenčním vstřikováním, s polosekvenčním i skupinovým (full group) systémem vstřikování.

Rubriky: Nabídka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přehled italských sekvenčních systémů Tartarini, BRC a Lovato

Kompresory vzduchotechnika

Hledáte spolehlivého výrobce či konstruktéra automatizační techniky a jednoúčelových strojů? Potřebujete vyrobit přístroj šitý na míru Vašim potřebám? Nechcete v budoucnosti řešit trable se servisem či případnou opravou konkrétní techniky?

Rubriky: Nabídka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kompresory vzduchotechnika

Autofólie

Nejsnadnějším řešením jak ochránit karoserie vozidel jsou fólie na auto, které navíc mohou zvýšit hodnotu vozidel při následném odprodeji. Autofólie, které používáme, jsou vyrobené špičkovou technologií a montáž autofólie je možná na všechny druhy vozidel.

Rubriky: Nezařazené | Štítky: , , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Autofólie

Segway prodej

SUPER ZÁBAVA NA VÁŠI AKCI VENKU I UVNITŘ. Jízda na Segway přitahuje pozornost a baví opravdu každého, objednejte si jej i na Vaši firemní akci – teambuilding, fun & family day, workshop, promotion, sampling, road show…

Rubriky: Nabídka | Štítky: , , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Segway prodej

Zimní pneumatiky na dohled

Zima je již v plném proudu, a proto je potřeba mít kvalitní zimní pneumatiky. Váš vůz byste měli přezout, když se denní teploty začnou pohybovat pod 7 °C.

Rubriky: Užitečné rady | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zimní pneumatiky na dohled